Soort reis

Sylvia Olde Scholtenhuis

Yogadocent, bosbadgids, chakra, meditatie & mindfulness expert

Mensen helpen zichzelf te zijn. Daar draait het voor Sylvia om. Ze werkte in de gezondheidszorg, maar voelde zich enorm aangetrokken door yoga, meditatie en chakra filosofie. En liet zich omscholen. Haar lessen zijn een 100% resultaatgerichte ‘body, mind & soul’-vorm die alle ingrediënten bevatten om weer in contact te komen met innerlijke rust, ontspanning, levenskracht, liefde voor jezelf en zelfvertrouwen. Waar je dan aan moet denken? Raja, chakra en hatha yoga gecombineerd met meditatie en mindfulness, waarin het denken tot rust wordt gebracht. Hoe Sylvia zelf tot rust komt? Een bosbad nemen in de natuur en met haar kleinkinderen spelen. 

2 april 2025

Dank Sylvia voor een heel fijn yogaweekend

Wederom in dit fijne hotel met heerlijk eten in een fijne omgeving.

Ik ga met nieuwe inzichten naar huis. Dank daarvoor.


Hanneke

2 april 2025

Sylvia bedankt voor de fijne lessen. Erg leuk om weer een andere ervaring te hebben met Puur&Kuur. Mooie omgeving, fijn hotel en goed eten.

Kortom weer een geweldig weekend waar we van genoten hebben.


Catja & Natasja

2 april 2025

Ik wil Sylvia bedanken voor het fijne weekend. De locatie, het eten en de yoga waren fijn. Ze geeft helder duidelijk en op een prettige manier de instructies.
Zelf ben ik meer van stilte en juist geen muziek en woorden. Maar het was ontspannend en fijn.

Marjan

Toon meer reviews

Iconische Health Spa's
Floortje Dessing op reis naar Euphoria retreat in Griekenland
Selfcare: 8x boetiekretraites in de natuur
Alles over Mentale balans – uw Gids van A tot Z
6x Beste Retreats voor mannen
Luxe Natuur & Wellnessretreats op Bali
Floortje Dessing
Lees Floortjes verhaal