Sri Lanka, Anantara Peace Haven Tangalle Resort
Het welkomstritueel met muziek en traditionele zangeressen uit Sri Lanka was prachtig. We kregen een upgrade naar villa, zo ruim, groot comfortabel bed en enorme badkamer!
Het terrein is geweldig met zoveel wilde dieren, we werden wakker met apen in de tuinen, pauwen, hagedissen, en schildpadden die eieren hadden gelegd op het strand, geweldig!
Het ontbijt buffet was een van de beste die we ooit hebben gehad, erg vers en veel keuze! We hadden 2 keer room service besteld, en het was fantastisch. Er is ook een café vlakbij het hotel, maar ik zou het eten bij het hotel echt aanraden!
Wij willen zeker terug naar Anantara Peace Haven Tangalle Resort!
Bram
BE
NL
EN
Het ongedwongen tropische eilandleven in combinatie met de helende holistische wellness van een luxe, vijfsterren Anantara Resort.