Soort reis

Reviews van Boshotel Vlodrop (Nederland)

Boshotel VlodropOntsnap aan de drukte en geniet van rust in Boshotel Vlodrop. Dit vriendelijke hotel ligt midden in de bossen en heeft uitgebreide spafaciliteiten. Puurenkuur biedt diverse retraites aan met yoga, mindfulness en wellness.

Bekijk alle informatie van dit hotel
28 juli 2020

Nederland, Boshotel Vlodrop, Monique Oudejans-Opreij

Dit weekend heb ik mijn eerste yoga ervaring gehad. En wat heb ik ervan geleerd. Ik kan met zekerheid zeggen dat ik dit weekend veel heb geleerd!

Bedankt Monique voor deze heerlijke, rustgevende maar ook zware sessie groetjes, Kim



Kim

28 juli 2020

Nederland, Boshotel Vlodrop, Monique Oudejans-Opreij

Dank Monique voor hele fijne yoga lessen. Je rustige stem en uitstraling maakt het een hele fijne ervaring. Het was een hele fijne afwisseling van actief en ontspannen yoga. Fijne omgeving met eigen tijd voor sauna of boswandeling. 

Anoniem

27 juli 2020

Nederland, Boshotel Vlodrop, Monique Oudejans-Opreij

Het weekend heeft mijn verwachtingen overtroffen. Ik hoopte nieuwe dingen te leren en dat is ruimschoots gelukt. Monique en een geweldige yoga decente die fijn, afwisselende lessen geeft met ruimte voor verdieping en persoonlijke groei. Monique geeft goede aanwijzingen en correcties.

Anoniem

25 februari 2020

Nederland, Boshotel Vlodrop, Iepke Seebregts

Hoi Iepke,


Ik heb nog altijd wondermooie herinneringen aan het yoga weekend in Vlodrop.

Mede dankzij jouw uitstekende lessen ben ik de yin yoga echt gaan waarderen. Ik blijf nog wel heel veel variëren maar de yin hoort er nu zeker bij.

Ik zag trouwens dat je bij PUUR en KUUR nu ook bij de vaste docenten staat. Dat heb je volledig verdient. Je was echt top en dus niet alleen qua lesgeven. Ik vond ook de maaltijden heel gezellig met interessante gesprekken.

Veel liefs, Jos



Jos

5 oktober 2019

Nederland, Boshotel Vlodrop, Saskia Hofstede

De yoga lessen waren goed opgebouwd, we vinden dat je een fijne stem hebt, je laat ook momenten van stilte vallen, dit is heet fijn, zorgt voor ontspanning en een fijne sfeer. De muziek was fijn qua volume en melodie. goed aangepast op het niveau van de groep. Leuke uitdagende oefeningen bv de kopstand. Qua omgeving is de locatie goed gelegen. Hotel op zich prima. Jammer dat de kamers zo gehorig zijn. Wij hebben zeker genoten van wat we ervan verwachten is zeker uitgekomen. Heerlijk tot rust en ontspannen weer naar huis.


Esther en Inge